Los a termíny 1. kola Poháru hejtmana:
POH0033 Sokol Malšovice – Slavia HK, neděle 03.08.2014, začátek 17,30
POH0034 Lokomotiva Borohrádek – Vysoká n. L., neděle 03.08.2014, začátek 17,30
POH0035 Bystřian Kunčice – SK Libčany, sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0036 FC VTJ Milíčeves – Sokol Kratonohy, sobota 02.08.2014, začátek 17,00
POH0037 Jiskra Hořice – RMSK Nový Bydžov, neděle 03.08.2014, začátek 17,30
POH0038 SK Sobotka – FK Chlumec n. C., sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0039 Sokol Bílá Třemešná – SK Jičín, sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0040 FC Vrchlabí – TJ Lázně Bělohrad, sobota 02.08.2014, začátek 17,00
/ Dolní Branná/
POH0041 FK Černilov – FC Olympia HK, úterý 05.08.2014, začátek 18,00
/hřiště č. 2/
POH0042 Baník Vamberk – MFK Nové Město, sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0043 Kostelec n. O. – Spartak Rychnov, sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0044 Sokol Lípa n. O. – TJ Dobruška, sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0045 SK Miletín – TJ Červený Kostelec, neděle 03.08.2014, začátek 17,00
POH0046 SK Smiřice – Sokol Provodov, sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0047 Sokol Deštné – Velešov Doudleby n. O., sobota 02.08.2014, začátek 17,30
POH0048 Baník Žacléř – Slovan Broumov, neděle 03.08.2014, začátek 17,30
STK schvaluje dohodu:
A3B 0202 Mladé Buky – Hostinné neděle 17.08.2014 začátek 17,00
C2A 1403 Javorka - Skřivany čtvrtek 28.08.2014 začátek 17,30
/hřiště Lázně Bělohrad/
D1B 0304 Borohrádek – Červený Kostelec středa 03.09.2014 začátek 17,15
/Červený Kostelec/
E1A 0304 Borohrádek – Červený Kostelec středa 03.09.2014 začátek 15,45
/Červený Kostelec/
A3D 0304 Borohrádek – Rychnov B neděle 24.08.2014 začátek 17,00
/UMT Rychnov n. Kn./
A3D 1004 Rychnov B – Borohrádek neděle 12.10.2014 začátek 14,00
/Borohrádek/
STK upřesňuje začátky utkání:
C1A 1501 Lanškroun – Pardubice B středa 20.08.2014 začátek 17,30
C1A 1502 Svitavy – Hořice středa 20.08.2014 začátek 17,30
C1A 1507 Č. Třebová – Litomyšl středa 20.08.2014 začátek 17,30
C2B 0104 Rasošky – Roudnice/Lhota úterý 28.10.2014 začátek 14,00
C2C 0104 Hostinné – Rudník úterý 28.10.2014 začátek 12,00
C2C 0804 Rudník – Hostinné sobota 27.09.2014 začátek 14,15
E2A 0104 Hostinné – Olympia HK úterý 28.10.2014 začátek 10,00
E2A 1401 Hořice – Hostinné středa 27.08.2014 začátek 17,30
E2B 1402 Hronov – Týniště středa 27.08.2014 začátek 17,30
Změna barev dresů pro domácí zápasy FK Jaroměř:
Dres – bíločervené svislé pruhy, červená záda, trenky – modré, stulpny – červené
Změna barev dresů pro domácí zápasy Sokol Libáň:
Dres – šedozelený, trenky – černé, stulpny – černé
Chybějící Zápis o utkání:
POH0011 – rozhodčí Průcha
STK bere na vědomí a povoluje:
STK bere na vědomí pokračování rekonstrukce kabin a sociálního zařízení na stadionu v Miletíně a dále povoluje zajištění provizorních kabin a sociálního zařízení pro podzimní část soutěžního ročníku 2014/2015.
V návaznosti na tyto skutečnosti STK žádá kluby, které budou hrát na stadionu v Miletíně o toleranci a shovívavost po dobu probíhající rekonstrukce.