VENKOVNÍ PŘEBORY OFS U15

Datum akce: 27.9.2023

V této věkové kategorii se jedná o dlouhodobou soutěž. Na podzim odehrají výběry OFS 3 kola a na jaře 2 kola.

Komentář trenéra domácích Libora Drábka:
Vítězství výběru OFS HK po parádním obratu.
Ve druhém kole výběrů OFS U-15 jsme hostili na hřišti v Černilově silný tým OFS Trutnov. Náš počáteční tlak a čtyři vyložené šance trutnovští přečkali a potrestali nás z brejků, po dvaceti minutách jsme prohrávali 0:3 (hororový začátek). Kluci se ale nesesypali a do poločasu snížili po brankách Michala Drábka (FK Vysoká n/L) a Robina Tošnera (SK Třebechovice p/O)  na už příznivějších 2:3.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s větší aktivitou a soupeře nepouštěli do žádných šancí a trpělivou hrou překlopili výsledek na naši stranu, kdy se trefil podruhé Michal Drábek a z penalty Matyáš Mrkvička (SK Třebechovice p/O).
Všem hráčům moc děkujeme za reprezentaci OFS HK, klubům (TJ Sokol Stěžery, Sokol Lhota p/L, FK Vysoká n/L, FC Nový HK, SK Třebechovice p/O, SK Smiřice, TJ Slavoj Předměřice n/L, TJ Sokol Malšova Lhota a FK Černilov) za uvolnění a výchovu hráčů.

OFS Rychnov nad Kněžnou U15 - OFS Náchod U15 8:1  (5:1)       hráno 25.10.2023
Branky: 3 x Zavacký, 2 x Oberreiter, 2 x Fígl, Hvězda - Bém

4.kolo

OFS Hradec Králové U15 - OFS Rychnov nad Kněžnou U15   1:3  (0:2) hráno 27.3.2024

5. OFS TRUTNOV   3 b.

Finálový zápas mezi OFS Rychnov nad Kněžnou a OFS Hradec Králové proběhne 7.5.2024 ve Lhotě pod Libčany.