1.kolo Mezikrajské soutěže U13 a U14 hrané v areálu FC Chotěboř.

U13:

KFS Vysočina U13 – Královéhradecký KFS U13 11 : 7 (2:2)

Sestava:
Kopecký, Kubíček-Peška,Pěnička Matěj, Hanzlík, Kučera, Zapletal-Hoffinger,Kozak, Píša, Čihák, Ježek, Minařík, Kiezler, Pěnička Ondřej,Tahal, Fiestel-Trč, Motálek, Vobořil, Rucker

Branky hostů: 17´Rucker, 28´Motálek, 48´Rucker, 53´Motálek, 59´Motálek, 64´Trč, 67´Pěnička Ondřej

Hodnocení trenérů (Roman Havel): Do zápasu jsme nevstoupili šťastně, už v první minutě jsme prohrávali 0:1. Postupem času jsme přebírali iniciativu, povedlo se nám po krásné akci z pravé strany brankou Matěje Ruckera vyrovnat. V průběhu první půle jsme si vytvořili herní převahu, bohužel jsme spoustu gólových šancí nedokázali proměnit vinou z části zbrklého zakončení, z části zákroků na svůj věk velmi vyspělého brankáře domácích. Do kabin jsme odcházeli za vyrovnaného stavu 2:2.
Druhý poločas byl jako na houpačce. Domácí šli do průběžného vedení 7:4, nám se povedlo vyrovnat. Bohužel nedůraz v osobních soubojích a špatné bránění rohových kopů, ze kterých jsme třikrát inkasovali znamenal pro nás nelichotivý výsledek 7:10.