Vincent Kraus – Štěpán Pago 2, Šimon Kuřátko 2, Martin Pilát

OFS HK U9 – OFS RK U9             6:1
Matyáš Neuman 3, Sebastián Kučera 2, Tobiáš Vokál - Leonard Petruščák

Hodnocení turnaje:
První turnaj letošního ročníku zimní halové ligy se vydařil. Zaplněná Městská sportovní hala v Hostinném viděla dvanáct dramatických utkání, ve kterých nechyběly krásné branky, šance a spousta parádních fotbalových momentů. Hrálo se dvoukolově každý s každým, 1x14 minut, takže hráči si dostatečně zahráli, každé mužstvo odehrálo šest utkání o celkové délce 84 minut. K velmi hladkému průběhu turnaje přispěla svým výkonem a vystupováním dvojice mladých rozhodčích OFS Trutnov Michal Dorotík a Jakub Zákravský. Na palubovce ovládl turnaj suverenně OFS Náchod, svěřenci trenéra Roberta Hanuše neztratili v šesti utkáních ani bod, když se mohli opřít zejména o velmi produktivní útočnou dvojici Štěpán Pago (11 branek) a Zdeněk Květoň (10 branek) a také výborného gólmana Martina Piláta. Boj o průběžnou druhou příčku byl zcela vyrovnaný, nakonec na ní skončil o jeden bod před domácím OFS Trutnov OFS Hradec Králové. Na čtvrtém místě skončil rychnovský výběr, ale flintu do žita ještě ani zdaleka házet nemusí, pokud zvládne výrazně lépe závěrečný turnaj, který se hraje v neděli 21. ledna 2024 v Červeném Kostelci. Výběr OFS Jičín se na základě rozhodnutí VV OFS Jičín turnajů v této kategorii neúčastní. Na závěr bych poděkoval za výbornou organizaci turnaje domácímu pořadatelskému sboru v čele s okresním GTM OFS Trutnov Alešem Zahálkou.